Ve čtvrtek 5. 10. se koná "Čaj o páté"

3.10.2023

První zářijový čtvrtek se naše seniorky sešly v místním pohostinství u „Čaje o páté“. Sešly se, aby si společně popovídaly, postěžovaly, zavzpomínaly a hlavně se zasmály. Paní Stránská upekla na přivítanou ke kávě a čaji svatební koláčky. Sešly se samé ženy. Žádný muž zatím neměl odvahu přijít. Ale co není, může být. Čeká nás podzim, tedy dříve tma, práce na zahrádce a na polích bude hotová. Nabízí se tedy čas k debatám a povídání při dlouhých večerech.

A tak neváhejte využít možnosti tohoto setkání a vždy první čtvrtek v měsíci od 17:00 hodin v pohostinství v kulturním domě se budeme těšit na vaši společnost.

Pro zájemce je připraveno auto a po telefonické domluvě na obci vás svezeme a rozvezeme do domovů.
Pavlína Blažková

Měly by být přilby povinné pro všechny cyklisty?

Zálivka aleje