Senátor Jan Tecl navštívil naši obec

4.10.2023

Ve středu 20. září se vydal na Vysočinu senátor Mgr. Jan Tecl a zavítal i k nám do Oudoleně. V dopoledních hodinách ho představitelé obce velmi srdečně přivítali na obecním úřadě. Během hodinové návštěvy navštívil obecní úřad, základní školu, mateřskou školu, kulturní dům a poštu, na které ho čekalo překvapení. Za přepážkou seděla totiž paní Jana Benáková, kterou před lety pan Tecl jako mladík zastupoval a na Oudoleň vždy v dobrém vzpomínal. Milé a dojemné setkání. Návštěvu jsme zakončili v místní hospůdce, kde jsme s panem senátorem při výborném občerstvení od paní Jany Stránské diskutovali ohledně činnosti a rozvoje naší obce. Moc se mu u nás líbilo a pochválil nás :-). Na oplátku jsme přijali pozvání do Senátu Parlamentu České republiky na prohlídku s odborným výkladem.

Děkuji všem, kteří se postarali o průběh setkání. Blanka Zvolánková

Měly by být přilby povinné pro všechny cyklisty?

Jarmark, besídka a rozsvěcení vánočního stromu