Obec Oudoleň
česky english deutsch

Šachový turnaj O pohár starostky

26.4.2019

Na Velký pátek se konal 2. ročník šachového turnaje O pohár starostky obce Oudoleň, kterého se zúčastnilo 30 hráčů (14 dospělých a 16 dětí). Hrálo se na 7 kol, ve kterých změřili síly naši mladí šachisté s dospěláky.
      Loňské 1. místo obhájil Tomáš Blažek, stříbrnou příčku obsadil Milan Chvojka a na 3. místě skončil Tomáš Benc, který tím pádem obsadil 1. místo v kategorii žáků. Za ním se na 2. místě umístila Bětka Zvolánková a na bednu se ještě vyšplhal Jenda Kubát, který skončil 3.
     V kategorii nejmladších obsadila zlatou příčku Lenička Zvolánková, stříbro brala Emmička Stehnová a v patách za nimi se z bronzu mohl radovat Jenda Stránský.
      Tento turnaj proběhl v přátelské atmosféře, hráči měli také možnost občerstvit se v místním pohostinství a popovídat si. Velké poděkování patří všem zúčastněným a všem, kteří se o klidný průběh turnaje starali. Doufáme, že příští rok se opět sejdeme. Za šachový oddíl TJ Sokol Oudoleň Milan Chvojka