Rozloučení s oudoleňskou školou

14.7.2020

Po roce opět nastal čas, kdy je třeba vyslat žáky 5. ročníku na 2. stupeň základní školy. Dne 24. června jsme spolu s rodiči, prarodiči a sourozenci měli možnost se slavnostně rozloučit se čtyřmi žáky 5. ročníku. Evka, Míša, Nelča a Matyáš si připravili velmi milý program, při kterém nám nejprve zazpívali anglicky o svých vysněných povoláních a poté zazněla píseň na rozloučenou. Tu složili sami, byla SUPER a po jejím doznění dostali, jak sami řekli, „kopačky z oudoleňské školy“. Ještě si ale společně zavzpomínali, co všechno zažili během pěti let ve škole. Prezentace od paní učitelky Chvojkové byla dojemná, někteří si i pobrečeli.

Paní starostka všechny páťáky pasovala na absolventy Základní školy a Mateřské školy Oudoleň, předala vzpomínkové tričko, kytičku a poděkovala učitelům i rodičům za odvedenou práci. Paní učitelka Vladimíra Stehnová jim popřála hodně úspěchů do dalšího života a darovala na památku knížku a dárečky.

Evce, Míše a Nelče přejeme hodně úspěchů na Základní škole v Havlíčkově Borové. Matyášovi přejeme, ať se mu daří na Gymnáziu v Chotěboři. Vykročte všichni správným směrem do další důležité části života!!

Na závěr si dovolím poděkovat všem zaměstnancům školy za obětavou práci a snahu vytvořit dětem lepší svět s tradičními hodnotami, které se jinde vytrácejí. Naberte o prázdninách hodně nových sil pro další školní rok!!

Všem dětem a zaměstnancům školy přeji krásné léto ve zdraví a pohodě. Mgr. Blanka Zvolánková

Měly by být přilby povinné pro všechny cyklisty?

Brigáda na horním hřišti