Pouťové posezení

28.8.2011

V sobotu 11. června se před kulturním domem konalo již tradiční pouťové posezení. Letošní rok jsme požádali paní učitelky ze základní a mateřské školy o připravení programu, který bude spojený se slavnostním rozloučením předškoláků s mateřskou školou a žáků 5. třídy se základní školou.

Počasí nám přálo a tak začalo westernové loučení. Prásknutí biče odstartovalo vystoupení našich předškoláků, kteří všem krásně předvedli country tanec. Moc jim to v kovbojském slušelo! Od pana starosty dostali šerpu a od paní učitelky Pavly Váňové krásnou pohádkovou knížku na památku na mateřskou školu. Všem budoucím prvňáčkům jsme popřáli, aby se jim ve škole líbilo, měli samé jedničky a dělali tak rodičům velkou radost!!

Ve stylu country nám dále zatancovali i žáci základní školy. Moc se jim to povedlo! Po přepadení vozu, ve kterém bylo ukryto učení do 6. třídy, páťáky vtipně představili jejich spolužáci. Pan starosta je odměnil vzpomínkovým tričkem a od paní ředitelky Mgr. Dagmar Losenické obdrželi knížku na památku na oudoleňskou základní školu. Všem páťákům jsme popřáli, aby se jim v 6.třídě na ZŠ v Havlíčkově Borové dařilo a dosahovali výborných výsledků!! Při slovech závěrečné písně „Zavolám nashledanou školo Oudoleň“ se některým rodičům i slzička v oku zaleskla. Vždyť i oni byli odměněni poděkováním paní ředitelky za výbornou a skvělou spolupráci, se kterou se prý ještě nikdy nesetkala.

O další program pouťového posezení se postarala hudební skupina DUO V NÁLADĚ, která vyhrávala k tanci i poslechu až do ranních hodin. Zpestřením večera bylo vystoupení oudoleňské taneční skupiny KSG. Dále proběhla výstava TOHO, CO DOMA O POUTI CHUTNÁ. A tak jsme mohli ochutnávat cukroví, koláčky, šátečky, záviny, řezy, rolády, muffiny, chlebíčky nebo jednohubky. Všem, kteří nás pohostili svými výbornými pochoutkami, patří velký DÍK!!

Doufáme, že se Vám posezení líbilo a přispělo k příjemnému strávení sobotního pouťového večera!

Dětem z mateřské školy, žákům základní školy a paní učitelkám MOC DĚKUJEME za nádherné vystoupení a všem přejeme krásné letní prázdniny!! Mgr. Blanka Zvolánková

Měly by být přilby povinné pro všechny cyklisty?

Besídka ke Dni matek MŠ