Posezení se seniory

23.12.2012

V sobotu 3. listopadu 2012 jsme pozvali naše seniory na již tradiční posezení do zasedací místnosti nového obecního úřadu.  Sešlo se jich nad naše očekávání, známé tváře doplnily i tváře zcela nové.

Program zahájily děti z naší základní školy pod vedením paní ředitelky. Babičkám a dědečkům zahrály pohádky a zazpívaly. Zasloužily si tak od všech velký potlesk a malou sladkou odměnu.

Poté naše milé spoluobčany přivítal pan starosta, který krátce pohovořil o současném dění v obci a o plánovaných akcích, které bychom chtěli v příštím roce uskutečnit.

A pak už nic nebránilo tomu, aby se rozproudila ta správná zábava. A senioři to opravdu umí pěkně roztočit! O hudební doprovod se po celý večer vzorně postarali pánové Jan Frűhbauer a Zbyněk Doležel. Zpívalo se, vyprávělo, vzpomínalo…až do pozdních nočních hodin. S dobrou náladou jsme se rozešli do svých domovů a těšíme se, že se zase za rok ve zdraví sejdeme!!

Velké poděkování patří panu Pavlu Slámovi, který zajistil občerstvení pro naše seniory a dále všem, kteří pro ně připravili pohoštění. Další poděkování si zaslouží oba muzikanti, kteří darovali svůj honorář dětem do mateřské školy. Mgr. Blanka Zvolánková

Měly by být přilby povinné pro všechny cyklisty?

SDH 2020