Ohlédnutí za výročím hasičů, obce a srazem rodáků

2.7.2012

Tak nám to uteklo jako voda.

Hasičské oslavy, které byly hodnoceny velice kladně z řad soutěžících družstev, tak i z řad diváků. Perfektní připravenost celého areálu za kulturním domem pro soutěže, tak i připravenost zázemí s občerstvením. Za to vše patří dík všem, kdo se na přípravách a pořádání podíleli.

Dalším  významným  dnem  pak  byly  oslavy  výročí obce, na které jsme se připravovali s velkým úsilím a pílí, aby vše dobře dopadlo. Počasí nám bylo nakonec příznivě nakloněno, což ocenili všichni, kdo se zúčastnili programu oslav. Jsem rád za velkou účast, která mě příjemně překvapila. Co rodáků, známých a přátel mělo zájem se s námi podělit o zážitky a radost, která celý den panovala v naší vísce (ale hodnocení určitě nechám na každém z Vás).

Program celého odpoledne, jarmark a hudba - vše bylo sladěno a každý si určitě vybral podle svého gusta. Také vynikající koláčky a napečené dobroty byly příjemným zpestřením nově otevřeného obecního úřadu. Doufám, že se Vám občanům bude k nám příjemně chodit a my budeme moci plnit Vaše požadavky.

Dovolte mi na konec poděkovat všem sponzorům, kteří se podíleli na financování celé akce: za příspěvek MAS Havlíčkův kraj, o. p. s., firmám za příspěvek na vydání kalendářů, jejichž loga najdete přímo v kalendáři, našim „seniorkám“, i když se letos mezi ně zapojily i mladší ruce, za napečení vynikajících koláčků, za náplně do koláčků panu Zdeňku Ondráčkovi z Pekárny VILÉM, panu Josefu Křesťanovi za financování super ohňostroje a v neposlední řadě našim hasičům a paní hostinské Marii Šmídové za celodenní občerstvovací servis.

Děkuji Vám a těším se na další vydařené akce Ivo Béna, starosta

Měly by být přilby povinné pro všechny cyklisty?

Světový aerobik zná vítěze