Na Podoubravském víceboji se zástupci obce umístili na pěkném 7 místě

13.9.2023

V sobotu 9. září v Rušinově proběhl již 16. ročník Podoubravského víceboje. Jednadvacet soutěžních týmů čekaly různé disciplíny: TREF SE (kopání míčem na terč), LORENC (slalom s kolečkem se zavázanýma očima), SANITKA (poskytnutí první pomoci), KRTEČEK (slalom s minibagrem), IQ (otázky o obci Rušinov), MUŠKA (střelba na pouťové růže) a na závěr STAROSTOVSKÝ ÚŘEDNÍ ŠIML (během třiceti vteřin uvázání kravaty a napsání co nejvíce podpisů).

Zástupci naší obce se rozhodně neztratili a obsadili pěkné 7. místo. Celkové vítězství patřilo týmu obce Rušinov. Na druhém místě skončila Libice nad Doubravou, třetí byla Chotěboř. Příští rok se starostové setkají na 17. ročníku v Klokočově.

Měly by být přilby povinné pro všechny cyklisty?

Ze života v obci