Čistá Vysočina - pomáhali malí i velcí

7.5.2016

Krajský úřad Kraje Vysočina v rámci projektu Zdravý Kraj Vysočina vyhlásil VIII. ročník úklidu prostranství u silnic našeho kraje s názvem Čistá Vysočina 2016. Oudoleň se do této dobrovolnické akce také přihlásila a pomohli jsme našemu regionu zbavit se nevzhledného odpadu. V sobotu 16. dubna ráno se před obecním úřadem sešli malí i větší mladí hasiči, kteří společně se svými vedoucími prošli celou vsí a sbírali odpadky. Dobrovolníci z řad dospělých se rozdělili do skupin a posbírali odpadky podél silnice na křižovatku, na Slavětín a na státní silnici.

Všem, kteří se do dobročinné akce zapojili, patří vřelé poděkování a nezbývá nám než doufat, že ubude těch neukázněných lidí, kteří odpad stále ukládají do přírody. Blanka Zvolánková

Měly by být přilby povinné pro všechny cyklisty?

Lampionový průvod