Ahoj, školko, ... loučení předškoláků s mateřskou školou

11.7.2024

V úterý 25. června se do zasedací místnosti obecního úřadu přišlo rozloučit sedm předškoláků s mateřskou školou. Rodičům, prarodičům, sourozencům a kamarádům ukázali, že ve školce už všechno zvládli a mohou po prázdninách nastoupit do první třídy. Slavnostně byli ošerpováni, od obce obdrželi kytičku a tričko, paní učitelky jim na památku věnovaly knížku. Skončilo jim jedno krásné období, školka pro ně byla druhým domovem, ve kterém se jim líbilo a kde se naučili mnoho důležitých věcí – nejenom poznávat barvy, počítat nebo zpívat písničky, ale také jak být dobrým kamarádem, jak se rozdělit o hračky a jak řešit různé situace s úsměvem a pochopením. Děkujeme paním učitelkám, které je s láskou a trpělivostí učily. Jejich práce je nenahraditelná a bez nich by naše školka nebyla takovým kouzelným místem. Poděkování za lásku a podporu si zaslouží i rodiče, kteří každý den své děti do školky doprovázeli a prožívali s nimi radosti i starosti.

A nyní, Anetko, Rozárko, Štěpánko, Klárko, Natálko, Adámku a Ráďo, přichází čas vydat se na další dobrodružství. Ve škole na vás čekají noví kamarádi, nové paní učitelky a nové vědomosti. Přejeme vám na této cestě hodně štěstí a úspěchů!

Děkuji všem, kteří se podíleli na přípravě a průběhu slavnostního loučení. Dětem i zaměstnancům školy přeji krásné a pohodové léto. Odpočiňte si a v září se na vás všechny naše škola těší!  Blanka Zvolánková